sobota 13. května 2017

Změna plánu

...na sobotu jsem si plánovala jak se pěkně vyspíme, v klidu dám péct kuře a vrhnu se do úklidu, :-) možná si k tomu pustím třeba detektiva Columba ...prostě klasická sobota.

...ale dcera už asi měsíc mluvila o tom, že se chce jít podívat do České televize na den otevřených dveří ...hlavně toužila vidět studio AZ kvízu a Aleše Zbořila, kterého měla jako dvouletá moc ráda :-)
...takže proběhla změna plánu, místo vyspávání jsme vstávali po šesté a o půl osmé vyráželi k Brnu.
...nemáme totiž rádi davy a raději si přivstaneme. Udělali jsme moc dobře, Česká televize se z přecházejících let poučila a rozdávala lístky na čas, kdy se dostanete na prohlídu ...šli jsme jako druhá skupina :-)
Musím říct, že byli všichni moc milí a ochotní odpovídat na otázky a ukázat nám všechno co ukázat šlo :-)
Dcera byla nadšená, hlavně ze studia AZ kvízu a jako bonus tam autogramy rozdával Honza Adámek z AZ kvízu junior :-) A samotný Aleš Zbořil si s ní podal ruku a vyfotil se.
Vím, že proti Praze je Brněnské zázemí České televize malinkaté, ale i tak to byl úžasný zážitek :-)


...máme i pár suvenýrů :-)

Krásný víkend :-)
Jana

1 komentář:

  1. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

    Obchodujte kdekoliv Čas jsou peníze. Obchodujte na počítači, tabletu a mobilu

    227,651,647 - Otevřené obchody na eToro

    OdpovědětVymazat