neděle 21. června 2015

Barvy na textil

... s přestávkami používám už 6 let. Vždycky mě to popadne hlavně v létě. Každý rok má dcera nějaké originální tričko, na kterém se podílela i ona
Tentokrát jsem netvořila s dcerou (to přijde až o prázdninách), ale využila jsem tuto techniku na přípravu PIRÁTSKÉ NOCI.

 
Piráti mají svůj váček na peníze i Jack Sparrow ho nosí :-)

Co potřebujeme: černé plátno, bílou barvu na tmavý textil, razítko (není problém si ho udělat z pěnové gumy). Jak se vidět na fotce netřeba si moc lámat hlavu nad tím na co tu gumu nalepit :-)


Piráti mají svoji vlajku ...jednodušší by bylo si ji koupit (cena asi 45Kč), ale když vám ze shopu napíšou, že vlajku nemají (i přes dostupnost do 3dnů), tak si musíte poradit jinak.

Černé plátno bylo doma, bílá barva na tmavý textil taky ...udělat šablonu z tvrdého papíru, to už problém není, na nanášení barvy jsem použila kousek nové kuchyňské hubky, oboustraně lepící páska - aby držely oči a nos na svém místě.


Ještě potřebuji plachty na loď - to už není tvořené barvou na textil, ale když už tu mám takové pirátské zátiší, tak ať je to komplet :-)

Co potřebujeme: staré prostěradlo (rozstříhla jsem ho na dvě části), velký tvrdý papír na předkreslení šablony, černý sprej

 
*** 

 Ještě se vrátím k barvě na textil. Přes víkend jsem dělala i trička pro žáky, kteří odcházejí na velkou školu.

Velmi pěkná trička se dají pořídit v Kik do 50Kč, razítko udělat z pěnové gumy, barva na textil a hurá do práce.Musela jsem to vyzkoušet a i když naše dítě by tam mělo mít MŠ ...ale už jen pár dnů :-)

1 komentář:

  1. Objevte eToro, největší sociální investiční síť na světě, kde miliony klientů vydělávají kopírováním obchodních rozhodnutí našich nejlepších obchodníků.

    Kolektivní rozum - Obchodníci, kteří využívají eToro's CopyTrader™, mají o 60 % větší šance na výhru

    227,651,647 - Otevřené obchody na eToro

    OdpovědětVymazat